ZeljkoSo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZeljkoSo

Dobrodoshli na Forum
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 kad nece niko, ja cu probiti led... ;)))

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
M_A_S_T_E_R

M_A_S_T_E_R


Broj poruka : 1
Godina : 40
Datum upisa : 25.03.2007

kad nece niko, ja cu probiti led... ;))) Empty
PočaljiNaslov: kad nece niko, ja cu probiti led... ;)))   kad nece niko, ja cu probiti led... ;))) Icon_minitimeNed Mar 25, 2007 6:38 am

Pre svega sve pohvale za trud, site stvarno izgleda fantasticno! Ustvari i nemam sta drugo reci... Hehehehe ali sam bar probio led sa ovom temom... Laughing Laughing Laughing
P.S. Pozrav ekipi admina i... Zelja, popravi ono... Razz
Nazad na vrh Ići dole
ZeljkoSo
Specijalni Admin
Specijalni Admin
ZeljkoSo


Broj poruka : 35
Godina : 35
Localisation : Zhiwim da Prezhivim
Datum upisa : 22.02.2007

kad nece niko, ja cu probiti led... ;))) Empty
PočaljiNaslov: Re: kad nece niko, ja cu probiti led... ;)))   kad nece niko, ja cu probiti led... ;))) Icon_minitimeNed Mar 25, 2007 6:50 pm

Eh p da moram to tju sutra sredim poshto sada nemam wremena pa ono kada napravim bitjete obaweshteni i tako to sve u svoje breme
polako netju da zhurim
i da brzam da uradim sve kako treba i tako to master lepo od tebe da si orvotio ovu temu i tako ono pozz svima i mojim adminima i moderatorima budutjim da rade lepo na sajtu el tje biti nagradjivani i to je to za sada od mene Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zeljkoso.co.sr
Lanaaaa
Specijalni Admin
Specijalni Admin
Lanaaaa


Broj poruka : 7
Datum upisa : 23.02.2007

kad nece niko, ja cu probiti led... ;))) Empty
PočaljiNaslov: Re: kad nece niko, ja cu probiti led... ;)))   kad nece niko, ja cu probiti led... ;))) Icon_minitimeUto Apr 03, 2007 1:47 am

M_A_S_T_E_R Marihuana
Pre svega sve pohvale za trud, site stvarno izgleda fantasticno! Ustvari i nemam sta drugo reci... Hehehehe ali sam bar probio led sa ovom temom... Laughing Laughing Laughing
P.S. Pozrav ekipi admina i... Zelja, popravi ono... Razz



Hehehe Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kad nece niko, ja cu probiti led... ;))) Empty
PočaljiNaslov: Re: kad nece niko, ja cu probiti led... ;)))   kad nece niko, ja cu probiti led... ;))) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
kad nece niko, ja cu probiti led... ;)))
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ZeljkoSo :: Pochetak Foruma :) :: Za Sajt-
Skoči na: